top of page

Angielski
Dla Firm Poznań

Stacjonujemy w Poznaniu. Jest to wyjątkowe miasto, zwłaszcza pod względem przedsiębiorczości jego mieszkańców. Według danych GUS liczba zarejestrowanych przedsiębiorstw na terenie Poznania stale rośnie, w listopadzie 2021 wyniosła rekordową liczbę 122 686 - uwzględniając podmioty gospodarcze z udziałem kapitału zagranicznego.

W roku 2020 wskaźnik zarejestrowanych przedsiebiorstw na 1000 mieszkańców w Poznaniu wyniósł 223, więcej niż w Łodzi (143) czy Wrocławiu (199). Wynik wyższy od Poznania osiągneła jedynie Warszawa z liczbą 265.  Cieszymy się z tych statystyk, wierzymy, że aktywność gospodarcza pomimo przeciwności lokalnych czy globalnych jest ważną drogą rozwoju zawodowego.

Wierzymy, że anglielski jest skutecznym narzędziem biznesowym, ułatwia nawiązywanie kontaktów handlowych, podnosi kwalifikacje zawodowe pracowników, pomaga rozwijać markę i docierać do nowej grupy klientów. Warto zadbać, aby zespół osób z którymi pracujemy był wyposażony w to narzędzie; komunikował się płynnie po angielsku i znał typowo branżowe słownictwo wymagane w danej specjalizacji. To właśnie w tym języku organizuje się międzynarodowe konferencje, targi, szkolenia czy projekty pozwalające firmie zaistnieć i utrzymać się w swojej branży.

Wiemy to z doświadczenia. Działamy od kilkunastu lat na rynku szkoleniowym w Poznaniu.

Pomagamy firmom i ich pracownikom zdobywać konkretne kompetencje językowe.

W przeszłości mieliśmy przyjemność współpracować z Politechniką Poznańską, małymi i średnimi przedsiębiorstwami, a także dużymi firmami z branży budowlanej, sprzedażowej i medycznej.  

Obecnie wspomagamy językowo klientów indywidualnych, duże i średnie firmy o różnych profilach, a także pracowników naukowych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Pozostajemy dostępni dla firm chcących spotkać się osobiście, jeśli tylko jest to możliwe i bezpieczne. 

Angielski dla firm Poznań SLOWNI.COM to autorski program kursów i szkoleń stworzony z myślą o zajęciach in-company na terenie Poznania, w ramach którego odwiedzamy klienta w siedzibie firmy, doradzamy, pomagamy przygotować prezentacje, oferty biznesowe, konferencje. Służymy pomocą będąc na miesjcu.

Pracujemy równie intensywnie online, w kontekście pracy zdalnej, oferujemy efektywne kursy i szkolenia dostosowane do możliwości technologicznych. Spotykamy się na popularnych komunikatorach takich jak TEAMS, SKYPE, ZOOM, GOOGLE MEET. Angielski dla firm SLOWNI.COM online to program optymalnie wykorzystujący dostępne narzędzia internetowe i pomoce naukowe takie jak podcasty, filmy czy wersje cyfrowe sprawdzonych podręczników.

Dlaczego warto wysłać zespoł na angielski biznesowy?

Angielski biznesowy pomaga pracownikom międzynarodowych firm:

- bezstresowo prowadzić rozmowy telefoniczne

- szybko reagować na korespondencję

- sprawnie przygotowywać prezentacje 

- uczestniczyć w konferencjach

- utrzymywać kontakty biznesowe na wysokim poziomie

- zdobywać nowe kontakty biznesowe

- przeprowadzać skuteczne negocjacje

- zapoznawać się z dokumentacją branżową

- przygotowywać raporty

- zarządzać projektami.

Dlaczego warto wybrać SLOWNI.COM?

Nasz zespół składa się z wykszatłconych metodycznie lektorów, lubiących swoją pracę, którzy potrafią zainspirować słuchaczy do pracy i rozwoju. Język angielski z nami to:

- program nauczania napisany z myślą o indywidualnym profilu firmy

- niewielkie grupy liczące 2- 4 os. 

- sprawdzone materiały

- nowoczesne metody nauczania

- dostęp no narzędzi online

- nauka poprawnej wymowy

- elementy wystąpień publicznych 

- intensywność zajęć dopasowana do potrzeb klienta

- wsparcie doświadczonych lektorów 

- regularne monitorowanie postępów w nauce

- bezpłatna lekcja próbna.

Contact
bottom of page