top of page

Acerca de

DSC_9582-bez książki — kopia_edited.jpg


Wierzymy
w siłę skutecznej komunikacji...

Motorem napędowym całego przedsięwzięcia jest Ola. Nie lubi nazywać się menadżerem, choć to ona odpowiada za powstanie firmy, jej wizerunek, kontakt z klientem, jakość kursów, szkoleń i tłumaczeń.

Nazywamy się SLOWNI.COM. Zajmujemy się angielskim. To nasza praca i przyjemność.  Pomysł na nazwę firmy był prezentem od kogoś, kto wie jak działamy i co odróżnia nas od konkurencji.

 

Nie tylko dlatego, że mamy do czynienia ze słowami na co dzień, ale również dlatego, że jesteśmy godni zaufania. To miłe wyróżnienie, ale przede wszystkim zobowiązanie, by wykonywać swoją pracę rzetelnie. 

​Dla nas angielski to drugi język, dla naszych klientów to narzędzie biznesowe. Dobra znajomość angielskiego daje możliwość prowadzenia efektywnych spotkań, prezentacji, kampanii marketingowych a także różnego rodzaju międzynarodowych wydarzeń, konferencji czy seminariów. Szczegóły są nam znane nie tylko z perspektywy tłumacza czy nauczyciela... Dobrze rozumiemy potrzeby naszych klientów, bo sami mamy za sobą historię pracy w międzynarodowych firmach. Znamy od podszewki specyfikę językową w kontekście pracy i wystąpień publicznych. Mamy kilkunastoletnie doświadczenie prowadzenia kursów j. angielskiego in-company oraz kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu tłumaczeń konferencyjnych dla naszych klientów.

Chcemy, aby marka SLOWNI.COM kojarzona była z niezawodnością i przejrzystą misją:

 

Wierzymy w siłę skutecznej komunikacji.

Wspieramy w doskonaleniu komunikacji anglojęzycznej.

bottom of page