top of page

English Breakfast

Czyli angielskie śniadanie to nasza nowa oferta specjalna... Kierowana jest do klientów indywidualnych, którzy lubią poranki i przedpołudnia. To z całą pewnością najlepsza pora na naukę języków obcych.

 

The early bird catches the worm!

(Idiom - said to advise someone that they will have an advantage if they do something immediately or before anyone else does it) 

W odpowiedzi na zainteresowania naszych klientów przygotowaliśmy nietuzinkowy, autorski program już od poziomu podstawowego, który będzie realizował tematy life stylowe :) tj. video, artykuły, ćwiczenia skupiające się na podróżowaniu, sporcie, kuchni i oczywiście skutecznej komunikacji.

 

Znane i bogate publikacje Lonely Planet, czy National Geographic to tylko niektóre z wykorzystanych przez nas źródeł podróżniczych, przede wszystkim bazujemy na  własnych doświadczeniach i podróżach, zarówno lektorów jak i samych słuchaczy tj. dzielimy się pamiątkami, filmami, zdjęciami i spostrzeżeniami z bliższych i dalszych podróży :)     

 

To program z którym nie można się nudzić. Gorąco polecamy jako uzupełnienie tradycyjnych lekcji lub inspirację do dalszej nauki.

English Breakfast, to również specjalna oferta cenowa na dobry początek dnia!

Godziny

lekcji

8:00 - 12:00

Klienci

indywidualni

70 pln

By przekonać się w praktyce jak wyglada nasze angielskie śniadanie zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej lekcji próbnej.

bottom of page